Dekorace
9. A v posledních dnech základní školy

9. A v posledních dnech základní školy

Publikováno: 21.6.2022 Autor(ka): Alena Voříšková

Posledních 14 dnů před prázdninami bývá ve znamení školních výletů.

V muzeu ve Vysokém Mýtě nás provedl historií města charismatický pan ředitel. Zajímavý výklad jsme poslouchali s takovým zaujetím, že jsme se za odměnu mohli navléknout do dobových kostýmů. A velmi nám to slušelo. Jelikož jsme dobrá parta, nebyl problém přesvědčit naši třídní, že by nám největší radost udělalo "spaní ve škole". Bylo to prima, skoro vůbec jsme nespali. Společná večeře, hry, soutěže se sladkou odměnou, v rámci her průzkum opuštěných a tmavých zákoutí chodeb a potom zakukleni ve spacácích a dlouhé a nekonečné povídání... V Dobříkově jsme byli zasvěcení do kouzla golfu. Víme, co je to patování, jak se chovat na golfovém hřišti tak, abychom nebyli nebezpeční sobě ani svému okolí. Samozřejmě nechyběla soutěž a pak s batůžky na zádech a s dobrou náladou přes les zpátky do Chocně.