Dekorace
Angličtina v Tandemu

Angličtina v Tandemu

Publikováno: 9.11.2023 Autor(ka): Kateřina Faltysová

Již druhým rokem se vybraní žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili studentských projektů, které organizuje jazyková škola Tandem v Praze.

Výběrová exkurze byla příležitostí procvičit si angličtinu v praxi. V dopoledních hodinách žáci absolvovali dvě hodiny konverzace s americkými lektorkami. Quavia s dětmi probrala téma jídlo, díky Claire se dozvěděly zajímavé informace o životě v USA. Po skončení konverzačního bloku jsme se procházkou přesunuli k Obecnímu domu. Ten byl místem našeho setkání s průvodci Katkou a Georgem, kteří děti provedli uličkami Starého Města, seznámili je s jejich historií a příběhy. Na závěr nemohl samozřejmě chybět rozchod na Václavském náměstí. Projekt se, stejně jako v minulém roce, setkal s nadšením ze strany žáků, takže se ho v budoucnu rádi opět zúčastníme.