Dekorace
Beeball nás baví

Beeball nás baví

Publikováno: 17.2.2024 Autor(ka): Vendula Novotná

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do beeballových turnajů. A opět to byla skvělá jízda. 

V úterý 13. 2. 2024 proběhl halový turnaj mladší kategorie (1.-2. ročníky). Celkově se turnaje zúčastnilo 16 týmů, z toho naši školu reprezentovalo skvělých 12 týmů. Dále si své síly sportovci poměřili s žáky ze ZŠ M. Choceňského a ZŠ Javornického, Vysoké Mýto. V hale opět, jako v předchozích letech, panovala super sportovní atmosféra. Každý tým dal do svého výkonu maximum. Výsledky z tohoto turnaje se započítají do turnaje venkovního, který proběhne na jaře na hřišti SaB Orli Choceň. Poté bude znám celkový vítěz turnajů. 

Po 1. kole si nejvyšší počet bodů odnáší z naší školy tým Hokejisti. Skvělá práce!

Ve čtvrtek 15. 2. 2024 pak nastoupili do turnaje hráči ze 3. a 4. ročníků. Zde už probíhala hra o úroveň vyšší, která zase o krok více připomíná opravdový baseball. Poměřilo si své síly celkově 18 týmů. Z toho bylo 9 týmů ze ZŠ Sv. Čecha, 3 týmy ze ZŠ M. Choceňského, 5 týmů ze ZŠ Javornického z Vysokého Mýta a nově 1 tým ze ZŠ J. A. Komenského, Brandýs nad Orlicí.

Nejvyšší počet bodů si po tomto turnaji odnáší z naší školy tým Orlíků! Gratulujeme! 

Děkujeme SaB Orli Choceň za zorganizování super turnaje a těšíme se na jaře na venkovní turnaj!