Dekorace
Byli jsme v Anthroposu.

Byli jsme v Anthroposu.

Publikováno: 27.9.2021 Autor(ka): Milena Coufalová

V rámci projektových dnů mimo školu se 6.A rozjela 22. září 2021 do Brna.

Cílem této akce bylo nejen se seznámit s historií vzniku Pavilonu Anthropos, ale hlavně sledovat příbuznost člověka a dalších primátů. Zaujali nás nejen trojrozměrné rekonstrukce člověka v reálných velikostech, ale i pravěká obydlí i oděvy pravěkých lovců. Překvapila nás velikost mamuta i malé sošky "venuší", obdivovali jsme nádherné jeskynní malby.

Dalším naším cílem bylo ZOO. Ta toto odpoledne patřila jen nám - nikdo jiný tam nebyl!!! Každý z nás si našel své oblíbené zvíře, ale shodli jsme se, že surikaty jsou v této ZOO nejmilejší.

V pozdních večerních hodinách jsme se vrátili domů, ale byli jsme spokojeni z prima prožitého dne.