Dekorace
Být tak klavírním virtuózem....

Být tak klavírním virtuózem....

Publikováno: 9.11.2023 Autor(ka): Renata Vinzensová

O tom jsme mohli snít a trochu si i vyzkoušet při návštěvě firmy Petrof v Hradci Králové. 

Před samotnou návštěvou jsme se v hodinách vlastivědy řádně připravili a zjistili si informace nejen o největším městě Královéhradeckého kraje, ale i o více jak stopadesát let staré firmě Petrof. Hned jsme si zapamatovali takové perličky, jako že piano z Petrofu plulo na Titaniku, že jeden kus vlastní Paul McCartney,  nebo jsme tipovali, kolik milionů stojí nejdražší klavír z této firmy.

Exkurze začala v jednotlivých výrobních halách, poté jsme mohli předvést svůj hudební talent v galerii firmy. Nejen děvčata tak hrála na klavír za 4,5 milionu. Už prý ví, co si budou přát od Ježíška:))))

Báječný den jsme završili návštěvou Obřího akvária.