ČEPS CUP – krajské finále

Publikováno: 2.2.2023 Autor(ka): Karel Syrový

Ve čtvrtek 2.2.2023 jsme se s chlapci ze 4. a 5. ročníků zúčastnili krajského finálového turnaje, kam jsme se v listopadu kvalifikovali vítězstvím v České Třebové.

Vítězná sestava zůstala beze změny. Turnaj se hrál systémem jedné skupiny „každý s každým.“ Sport je nevyzpytatelný, důkazem toho byl výsledek našeho prvního zápasu proti ZŠ Králíky, se kterou jsme prohráli 0:4 (ve finále okresního turnaje jsme je porazili 4:0). Ve zbývajících pěti zápasech jsme dokázali dvakrát zvítězit, jednou remizovat a dvakrát jsme prohráli.

V celkovém pořadí jsme obsadili čtvrté místo ze sedmi škol.

Děkujeme pořadatelům za organizaci a samozřejmě našim žákům za skvělou reprezentaci školy. Nasbírané zkušenosti se nám budou hodit do dalších turnajů, na které se již teď těšíme.

Sestava: Jakub Šplíchal, Maxim Pokorný, Václav Půlpán, David Rejman, Tadeáš Hubáček, Vít Macháček, Matěj Peterka, Šimon Jiruf, Filip Gerčák