Dekorace
Choceň v běhu 2022

Choceň v běhu 2022

Publikováno: 12.6.2022 Autor(ka): Pavlína Hájková

10. června dopoledne se žáci naší školy již tradičně zúčastnili charitativního projektu OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň- propojením sportu, dobročinnosti a kultury. Výtěžek z letošního ročníku poslouží desetileté holčičce Jasmínce k pokrytí některých nákladů na dopravu, léčbu, pomůcky a speciální stravu. Děkujeme Vám všem, kteří jste Jasmínce přispěli!

Akce probíhala na choceňském koupališti. Malé sportovce čekal asi 1 km dlouhý běžecký okruh a prezentace netradičních sportů. Děti si mohly vyzkoušet florbal, ragby, lakros, kroket, baseball, petang, ultimate frisbee, chůzi na laně...za úspěšné sportovní pokusy získávaly děti na kartičky razítka a na závěr dostaly památeční ,,placky", které si připnuly na batohy nebo na mikiny a potěšily je i nafukovací balónky. 

Sportu a dobrým srdcím ZDAR!