Den s domácími mazlíčky

Publikováno: 8.6.2022 Autor(ka): Lucie Kováčová

Velmi oblíbenou každoroční událostí v 5.D je den, kdy si děti mohou přinést do školy svého zvířecího kamaráda.

Králík Bob byl u nás na návštěvě už potřetí a kočička Mikeška se letos pochlubila svými rozkošnými koťátky. Rybičky Bejamin, Martin a Domino měly pro změnu letos premiéru, stejně jako křeček. A štěňátku Robinovi se ve škole náramně líbilo.

Celý den se věnujeme zvířecímu tématu. Učíme se, že zvířata si zaslouží respekt a lásku, ostatně stejně jako my lidé. A letos jsme své znalosti obohatili o oblast práce se zvířaty a zvířecí terapie.

Tak schválně...Kdo z vás zná hipoterapii nebo canisterapii? Víte, jakým způsobem pracuje ovčácký pes? My už ano, ale ruku na srdce...jde především o zábavu!

Přiložené soubory ke stažení