Dekorace
Děti 7. A vypráví o výletu

Děti 7. A vypráví o výletu

Publikováno: 24.6.2021 Autor(ka): Kamila Váňová

9. 6. 2021 jsme vlakem z Chocně odjeli do Uherska. Když jsme vystoupili, měli jsme namířeno k ostatkům zámečku Neulust. Tam bylo kamenné ohniště, kde jsme si opekli špekáčky. Jedna skupinka hrála hry a druhá jen tak odpočívala u ohně.

Počasí bylo skvělé, ale na konci nám trochu zapršelo. Cestou k vlaku jsme si koupili nanuka. Po příjezdu do Chocně jsme si dali pauzu, abychom se sbalili na spaní ve škole.

Ve škole jsme byli nejprve rozděleni na holky a kluky. K večeři jsme měli pizzu. Později večer jsme se koukli na horor. Po hororu bychom to nebyli my, kdybychom nevymysleli nějakou blbost. Rozhodli jsme se, že budeme hrát na schovku.

Protože jsme šli spát pozdě, tak jsme byli ráno všichni unavení. Tento výlet byl skvělý :-)