Dekorace
Dny florbalu 2023 – 1. stupeň

Dny florbalu 2023 – 1. stupeň

Publikováno: 15.5.2023 Autor(ka): Karel Syrový

Dne 15.5.2023 jsme zakončili letošní sérii florbalových turnajů "Dny florbalu" v České Třebové. Tentokrát poměřili síly žáci z 1. stupňů z 15 základních škol.

Vstup do úvodního zápasu se nám vůbec nepovedl. Brzy jsme prohrávali o 3 branky. Přes zlepšení a korekci skóre, jsme prohráli 3:2 (s pozdějšími celkovými vítězi ze ZŠ Zámecká Litomyšl). V dalších zápasech základní skupiny jsme svůj výkon výrazně zlepšili. Porazili jsme ZŠ a MŠ Dlouhá Třebová (9:2), ZŠ Vamberk (5:0) a ZŠ Ústecká Česká Třebová (3:0). 

Z konečného 2. místa v zákl. skupině jsme se kvalifikovali mezi nejlepších 6. Čekal nás klíčový zápas se ZŠ Jiráskova Lanškroun, který rozhodoval o tom, zda se dostaneme do skupiny mezi nejlepší 3 týmy, nebo budeme hrát o 4.-6. místo. Přestože jsme vedli 2:0, radoval se nakonec soupeř, který otočil na 3:2 (tento tým skončil celkově druhý).

V zápasech o umístění jsme zvítězili se ZŠ Nádražní Česká Třebová (3:0) a remizovali se ZŠ Sokolovská Svitavy (4:4).

 

Nakonec jsme skončili na pěkném i když nejméně oblíbeném 4. místě. :) 

Děkujeme organizárorům za super akci a našim klukům za reprezentaci.

 

Sestava: Peterka Matěj, Rejman David, Půlpán Václav, Macháček Vít, Jiruf Šimon, Hubáček Tadeáš, Gerčák Filip