Dekorace
Dny florbalu 2024 - chlapci 6. a 7. třídy

Dny florbalu 2024 - chlapci 6. a 7. třídy

Publikováno: 13.5.2024 Autor(ka): Jan Gregar

V pondělí 6. května se chlapci z 6. a 7. ročníků zúčastnili akce Dny florbalu v České Třebové. I ve značně oslabené sestavě vybojovali kluci krásné 6. místo.

Turnaj pro nás začal snově. V základní skupině chlapci neokusili hořkost porážky, dokonce ani v jednom zápase neinkasovali branku. Výbornými výkony si tak zajistili postup do čtvrtfinále. I ve čtvrtfinále jsme dominovali, bohužel zejména díky výborně chytajícímu brankáři soupeře skončil zápas remízou 1:1. Následovaly nájezdy, v nichž jsme bohužel na soupeřova brankáře nenašli recept a zápas tak prohráli. V zápasech o konečné umístění jsme pak jednou zvítězili a jednou prohráli, což v konečném součtu stačilo na krásné 6. místo. 

Děkujeme klukům za skvělou reprezentaci školy a těšíme se, že na úspěchy z letošních florbalových turnajů navážou i v příštím školním roce.

Školu reprezentovali: Václav Půlpán, Matyas Bartheldy, Viktor Janeba, Vít Macháček, Matěj Peterka a Jeremiáš Hájek