Dekorace
Dva dny plné zábavy v 8.A

Dva dny plné zábavy v 8.A

Publikováno: 15.6.2022 Autor(ka): Kamila Váňová

Osmáci prožili dva dny plné zábavy, adrenalinu a společných zážitků.

Všechno začalo v pondělí 13.6. ráno na vlakovém nádraží. Po cestě, která utekla jako voda, a krátké procházce po Hradci Kálové nás čekala první zastávka - jump park. K naší spokojenosti jsme měli celý areál sami pro sebe :-) Hodiny skákání a skotačení se na fyzické stránce všech podepsaly a tak bylo na čase doplnit zásoby energie. Mekáč to jistil. Vydatný obídek dobil baterky a mohlo se pokračovat. Následovaly chvíle plné adrenalinu v Laser game. Každý stihl dvě hry po patnácti minutách, ideální čas pro odevzdání přebytečné energie. 

Po návratu do Chocně byla na řadě důkladná sprcha a sbalení se na přespání ve škole. K večeři nemohla chybět pizza a kebab dle vlastního výběru, malá okopávaná v hale a schovka ve škole. 

Po budíčku byla na pořadu dne snídaně v podobě vlastnoručně vyrobených palačinek. Ochlazení přinesla vodní bitka - ne, že by bylo takové teplo, spíš byla chuť. Zakončení představovala procházka lesem a opékání špekáčků. Ve škole zbyla chvilka, kterou každý využil po svém - koukalo se na pohádku, doháněl se spánkový deficit, plánovaly se nové zážitky. 

Bylo to fajn a těšíme se na další!