Dekorace
Florbal - krajské kolo chlapců

Florbal - krajské kolo chlapců

Publikováno: 2.4.2024 Autor(ka): Jan Gregar

Poslední školní den před velikonočními prázdninami byl pro výběr florbalistů z šestých a sedmých tříd ve znamení sportu.

Ve středu 27. března se tým chlapců ze šestých a sedmých tříd zúčastnil krajského kola florbalového turnaje v Pardubicích. Na tento turnaj se naši chlapci úspěšně probojovali díky vítězství v kole okrskovém a následně i okresním. 

Chlapci odehráli tři vyrovnaná utkání, ve kterých nám bohužel štěstí příliš nepřálo. Vyjma štěstí nám tentokráte bohužel chyběl i klid a přesnost v zakončení a neméně pak i jeden z našich tahounů David Prášek. I přesto, že se nám v žádném z utkání zvítězit nepodařilo, tak na sebe mohou být chlapci po právu pyšní. Však se zařadili mezi 4 nejlepší týmy celého Pardubického kraje!

Školu reprezentovali: Hlásecký Jan, Jiruf Šimon, Kopecký Štěpán, Hájek Jeremiáš, Janeba Viktor, Rejman David, Bartheldy Matyas, Peterka Matěj, Macháček Vít, Novák David, Příhoda Lukáš, Půlpán Václav