Dekorace
Florbal nás baví!

Florbal nás baví!

Publikováno: 4.5.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Myšlenku nahradit dětem meziškolní turnaje, které byly v minulém roce rušeny, jsme zrealizovali prostřednictvím školní florbalové ligy. Plánem bylo strávit tři florbalová odpoledne po školním vyučování.

Poprvé jsme se sešli 18. listopadu 2021. Původní záměr odehrát turnaj do konce roku pokazila sílící pandemie covidu-19. Plánované termíny byly tedy odsunuty o dlouhých pět měsíců. V úterý 26.4. se podařilo dohrát skupinovou fázi a 3.5. jsme šli do bojů v závěrečném finálovém kole.

Zúčastnili se 4 týmy: Svačináři (převážně žáci 6. r.), Vincenti (žáci 7. r.), Girls Power (žáci 9. r.) a Učitelé (výběr učitelů).

Hlavním pravidlem bylo mít vždy min. 2 dívky na hrací ploše (celkem 5 hráčů + brankář). Pro srovnání věkového rozdílu byl použit handicap, kdy žáci 9. r. a učitelé dávali náskok ostatním mladším týmům (utkání začínalo 2:0 pro soupeře).

 

Celkové pořadí:

1) Svačináři

2) Vincenti

3) Učitelé

4) Girls Power

 

Za nasazení, bojovnost, smysl pro fair play, ale i pokoru k soupeři, děkujeme všem účastníkům.

Pokud nám to situace dovolí, určitě turnaj další rok zopakujeme. :) 

Přiložené soubory ke stažení