Halloween společně

Publikováno: 2.11.2022 Autor(ka): Jana Dvořáková

Podzimní dny s ubývajícím světlem si při hodinách angličtiny rádi zpestříme oslavou svátku Halloween. Kostýmy, dobroty i hry si užívají děti všeho věku. Kdo ale dokáže nejlépe odhadnout, které hry budou děti bavit? Zase děti! Vyzvali jsme slečny a mladíky z druhého stupně, aby zkusili připravit zábavný strašidlácký program pro své mladší kamarády. Dopadlo to na výbornou. Třídami se rozléhalo halekání, výstřely z nerff pistolí, šplouchání blivajzů v kbelících, pištění z radosti i překvapení, mlaskání nad dobrotami i fandění u skupinového kahootu. Díky patří všem, kdo se na spojených hodinách podíleli - organizátorům z 6.C, 7.C, 8.A a 8.C, stejně tak i nadšeným skřítkům a strašidlům ze čtvrtých a třetích tříd. Pro 6.A se skupinka parťáků nenašla, tak si alespoň pohráli ve třídě a těší se, že příště to vyjde. Happy Halloween!