Dekorace
Ještě k Paříži

Ještě k Paříži

Publikováno: 5.5.2022 Autor(ka): Zdena Müllerová

Prvních 43 míst bylo obsazeno během 24 hodin. V této chvíli máme 69 přihlášek a vypadá to, že bez problémů naplníme dva autobusy. Nejsme schopní odjet oba zájezdy v červnu, ale rozdělili bychom to, první autobus, ve kterém by museli jet všichni deváťáci, by jel v původně plánovaném termínu od 14. do 18.6.2022 a druhý by jel hned na začátku září, od 6. do 10.9.2022. Oba měsíce jsou pro poznávací zájezd ideální.

Do pondělí 9.5.2022 počkáme na přihlášky dalších zájemců a pak rozhodneme, jak děti rozdělíme. Určitě nebudeme „trhat“ třídy, protože z některých tříd jede tolik dětí, že to mají jako školní výlet. Potřebujeme ještě doobsadit asi 14 míst a můžeme společné cestování nabídnout i budoucím šesťákům. Děti budou potřebovat cestovní pas, pokud jim už bylo 15 let, stačí občanský průkaz, a pokud nejsou očkované, tak před cestou budou muset podstoupit PCR test (možná do června, resp. do září, tuto povinnost pro vstup do Francie ještě zruší). Návštěva všech památek v Paříži je bez omezení a bez potřeby covid pasu. V příloze najdete program i přihlášku.

Přiložené soubory ke stažení