Letní kemp pro žáky 2. stupně

Publikováno: 15.6.2021 Autor(ka): Zdena Müllerová

NAD ORLICÍ, o.p.s. pořádá ve spolupráci se Základní školou Sv. Čecha, Choceň letní kemp pro žáky 2. stupně, který proběhne v týdnu 12. – 16. července 2021. Místní akční skupina NAD ORLICÍ o.p.s. získala pro letní kemp finanční dotaci, proto budou mít žáci hrazené všechny náklady včetně oběda, svačiny, dopravy a vstupů do objektů (hrady, zámky, muzea, zoo apod.).

Každý den bude zahájen v budově školy v 7:30 a ukončen v 15:30 hodin. V případě, že pojedeme na výlet do vzdálenějšího místa, je možný dřívější sraz, příp. pozdější návrat.

Program:

12. 7. výlet do Brna, tam vlakem, zpátky autobusem, návštěva VIDA! science parku, hra VIDArd

13. 7. výlet do zábavního parku Mirakulum v Milovicích (autobusem)

14. 7. výlet do Zoo Dvůr Králové nad Labem s programem Výzkumníkem na Safari (autobusem)

15. 7. výlet do Nového Města nad Metují, prohlídka zámku a zahrad, procházka podél toku Metuje do Pekla, ve výletní restauraci oběd (autobusem)

16. 7. kreativní tvoření, program ve škole a v blízkém okolí, pizza

Přihlášky na tábor poslali třídní učitelé na e-mailové adresy rodičů, příp. si je můžete vyzvednout v kanceláři školy. Počet míst je omezený. Při naplnění kapacity bude rozhodovat termín podání přihlášky.

Při přihlášení dítěte na letní kemp nebudete dodávat žádná potvrzení od zaměstnavatele, ani čestná prohlášení.