Lyžařský výcvik 7. ročníku

Publikováno: 19.2.2024 Autor(ka): Karel Syrový

V termínu od 11. do 17. února 2024 se 56 žáků 7. ročníku naší školy zúčastnilo lyžařského výcviku v Deštném v Orlických horách. I přes nepřízeň počasí a počáteční komplikace se nám podařilo uskutečnit týden plný nezapomenutelných zážitků a lyžování.

První den bohužel celý propršel a pondělní lyžování muselo být zrušeno kvůli neprovozuschopnosti sjezdovek. Naštěstí se od úterý počasí zlepšilo a konečně jsme si mohli užít dva dny lyžování.

Ve čtvrtek jsme podnikli výlet na nejvyšší vrchol Orlických hor, Velkou Deštnou. V pátek jsme se opět navlékli do lyžařského a strávili poslední den na svahu.

I když nám počasí příliš nepřálo, dokázali jsme si týden užít. Vedle lyžování jsme podnikali i další aktivity např.  venkovní hru s QR kódy, turnaj ve stolním tenise, přednášku s horskou službou a celkově jsme se těšili ze společně stráveného času.

Velké poděkování patří všem žákům za jejich snahu a zodpovědný přístup, ale i kolegům za přizpůsobení se nečekaným nástrahám a tvorbu alternativního programu.

I přes značné komplikace jsme si celý týden moc užili a budeme na něho ještě dlouho rádi vzpomínat.

Video sestřih: