Dekorace

Olomouc nám byla malá

Publikováno: 4.10.2023 Autor(ka): Zdena Müllerová

Stejně jako dvě další třídy jsme si pro svůj projektový den vybrali město Olomouc a jeho lanový park, abychom vyzkoušeli, kde jsou naše meze a jak se nám bude dařit posunovat vlastní hranice a spoléhat se jeden na druhého.

Pro dopolední program pro nás třídní připravila malé překvapení a než jsme se pustili do zdolávání neskutečných výšek, zastavili jsme se v LASER MANII a zahráli si ve čtyřech družstvech dvě hry. Adrenalin bylo cítit ve vzduchu, ještě když jsme se pěšky přesouvali do lanového centra PROUD, kde nás čekal čtyřhodinový program se dvěma mladými lektory. Někdo lezl ve výšce po laně a po sloupech jako opice, někdo se držel víc při zemi a i pár příček na žebříku byl pro něho nadlidský výkon. Závěrečnou houpačku ale „dala“ většina z nás. Počasí bylo nádherné, tak jsme si den v Olomouci užili.