Dekorace

On-line výuka pro 2. stupeň - DŮLEŽITÉ!!!

Publikováno: 20.1.2022 Autor(ka): Zdena Müllerová

Z důvodu velkého počtu pedagogů, kteří jsou nemocní nebo v karanténě, proběhne zítřejší výuka (pátek 21.1.2022) na 2. stupni pouze on-line formou. Žáci zůstanou doma a připojí se na výuku podle běžného rozvrhu. Odpadají jen hodiny Tv. Výuka na 1. stupni, pokud nejsou žáci nebo celé třídy v karanténě, proběhne prezenčně nebo hybridně.

Nepřítomné učitele na 1. stupni zastoupí zdraví učitelé 2. stupně a on-line výuku nám pomohou zvládnout učitelé, kteří jsou buď v karanténě nebo v pracovní neschopnosti a cítí se už lépe. V pondělí by se někteří učitelé měli vrátit do školy, takže doufáme, že výuka příští týden ohrožena nebude. Ale teprve další vývoj šíření omicronu mezi našimi žáky a učiteli ukáže, jak to všechno bude. Od pondělí 17.1.2022 bylo potvrzeno na PCR testech 33 případů, na 18 dalších výsledků ještě čekáme, a to jsou jen ti, které zachytily antigenní testy ve škole. Pevné nervy i zdraví.