Dekorace
Perníčky jedou do Neumarktu

Perníčky jedou do Neumarktu

Publikováno: 15.12.2023 Autor(ka): Jana Dvořáková

S předvánočním časem se naplno rozjíždí naše nové partnerství se školou v německém městě Neumarkt. Na cestě přes hranice je balíček plný překvapení, voňavého koření a pozdravů. Deváťáci a osmáci v tomto týdnu napekli, nazdobili a zabalili hromadu nádherných perníčků. Navíc vyplnili své krátké seznamovací dotazníky a teď čekají, kdo jim během Vánoc z Německa odepíše.

Partnerská škola Staatliche Realschule für Mädchen také posílá vánoční pozdravy. Jak to u našich nových přítel vypadá,  můžete okouknout třeba zde: https://maedchenrealschule-neumarkt.de/ Všichni se těšíme na další výměny dopisů, zpráv, videí, dárečků, především ale na chvíle, kdy se potkáme naživo v květnu v Německu a v červnu v Chocni. Kontakty a výměnné pobyty jsou součástí projektu pod akreditací Erasmus+ s reg. č. 2023-1-CZ01-KA121-SCH-000124430. Děkujeme za podporu.

Tagy

erasmus