Dekorace
Plavecký výcvik žáků 1. stupně

Plavecký výcvik žáků 1. stupně

Publikováno: 20.6.2023 Autor(ka): Pavlína Hájková

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a žáčci 1.- 5. ročníků postupně končí s plaveckým výcvikem ve Vysokém Mýtě. Někteří již mají za sebou i závody na 25 m a 50 m plaveckým stylem, ve kterém se zdokonalili letos nejvíce.

Během 1. stupně absolvují žáci základní i zdokonalovací plavecký výcvik ve Vysokém Mýtě. Nejenom, že intenzivně v deseti lekcích zdokonalují plavecké styly, ale užijí si také hry ve vodě, skoky do vody i zábavné aktivity s pomůckami . Netradiční aktivitou jsou i pády do vody v oblečení, při kterých si děti vyzkouší náročnost pohybu ve vodě, dále pak shlédnou záchranu tonoucího a získají cenné informace, které se týkají jejich osobního bezpečí u vody a ve vodě. 

Pokud by vaše děti měly zájem o další zdokonalování v plavání, není nic jednoduššího než se podívat na stránky plavecké školy AQUASPORT/ www.plavanisraut.cz a přihlásit je. Sportu zdar!