Dekorace
Podzim v ,,Bezpečné škole"

Podzim v ,,Bezpečné škole"

Publikováno: 11.9.2022 Autor(ka): Pavlína Hájková

Součástí projektu 1. stupně ,,Bezpečná škola" je i účast na mobilním dopravním hřišti na koupališti v Chocni s podporou BESIPU, vycházky s dopravní tematikou po okolí školy i příjemné podzimní vycházky do přírody. Již tradičně se 13.9. zúčastníme Světového dne první pomoci na náměstí v Chocni. Sportovní den na Parapleti, atletický čtyřboj žáků, proběhne 15.9. Projekt 1. stupně bude obohacený také o preventivní program Policie ČR ,,Osobní bezpečí", určený pro žáky 3.- 5. ročníků. Dále si všechny děti užijí unikátní celorepublikový vzdělávací program ,,Zdravá 5", zaměřený na zdravý životní styl a zásady zdravého stravování.

Přejeme Vám příjemné dny ,,babího léta" a pevné zdraví!