Dekorace
Školní sportovní soutěže v plném proudu!

Školní sportovní soutěže v plném proudu!

Publikováno: 10.5.2022 Autor(ka): Karel Syrový

Naše škola nechyběla ani na okresním kole 53. ročníku atletické soutěže školních družstev (Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou 2022).

 

Akce se konala dne 10.5. 2022 a naši žáci a žákyně 2. stupně nás reprezentovali ve všech čtyřech kategoriích (mladší + starší žáci, mladší + starší žákyně). K vidění byly výborné sportovní výkony, při kterých se mnohým podařilo posunout osobní rekord. Každý svou disciplínou a vynaloženým úsilím přispěl družstvu získanými body. 

Ve všech kategoriích se kromě naší školy zúčastnila ZŠ M. Choceňského, Choceň; ZŠ Jiráskova, Vysoké Mýto; ZŠ Javornického, Vysoké Mýto.

Moc chválíme žáky za reprezentaci, za kterou si všichni zaslouží velkou pochvalu.  Mladší žákyně, starší žákyně i starší žáci obsadili krásné 2. místo. Mladší žáci slaví postup do krajského finále, které se bude konat ve Svitávách 26.5., držte nám palce!

Jednotlivé disciplíny a jejich obsazení můžete vidět v příloze.

 

 

 

Přiložené soubory ke stažení