Dekorace
Školní výlet 7.D

Školní výlet 7.D

Publikováno: 25.6.2024 Autor(ka): Alena Drábková

Ve dvoudenním výletu 7.D nechybělo nic podstatného z toho, co by takový školní výlet měl mít: dobré počasí, dobrá nálada, dobrá parta, pěkné prostředí, trochu sportu, trochu turistiky, trochu volna, trochu spánku, společně strávený čas, utužení třídního kolektivu. 

Vyrazili jsme směr Hradec Králové, v parku Orlice si zahráli diskgolf, v nákupním centru doplnili zásoby a pak se vydali podél řeky do kempu Stříbrný rybník. Tam jsme si užili sportu, koupání, karetních her, povídání... Druhý den jsme předali stany a po hradeckých městských lesích doputovali do parku Na větvi. Po řádném vyřádění jsme šťastně dojeli domů, někdo s rýmou, někdo s jinou barvou vlasů, někdo s bolavýma nohama, ale všichni snad spokojení. Děkujeme paní asistentce Kateřině Schillerové za super doprovod!