Sportovní den 2. stupně

Publikováno: 13.5.2024 Autor(ka): Veronika Macáková

V úterý 30. 4. 2024 si chlapci a dívky šestých až devátých tříd zasportovali na stadionu Na Parapleti. Jak už se stalo tradicí, na jarním sporťáku na ně čakaly disciplíny, ve kterých museli prokázat svou rychlost, obratnost, sílu, ohebnost a hbitost.

Žáci každé třídy se rozdělili do týmů po čtyrech nebo pěti a pak vzájemně porovnávali své síly a dovednosti např. ve štafetovém běhu, střelbě na fotbalovou bránu, házení petangovou koulí, hokejbalovém slalomu a opět si vyzkoušeli chůzi na chůdách.

A jak to dopadlo?

mladší žáci (6. a 7. třídy):                                             starší žáci (8. a 9. třídy):

1. místo   7.B                                                                         1. místo   8.A

2. místo   7.C                                                                         2. místo   9.B

3. místo   7.D                                                                         3. místo   8.C

4. místo   7.A                                                                         4. místo   9.C

5. místo   6.B                                                                         5. místo   9.A

6. místo   6.A                                                                         6. místo   8.B

7. místo   6.C

Sportovním dnem nás provázelo pěkné počasí, dobrá nálada a sportovní duch. Žáci podali výborné výkony, vzájemně se povzbuzovali a všem patří velká pochvala.

Přiložené soubory ke stažení