Dekorace
Sváťova olympiáda pro budoucí prvňáčky

Sváťova olympiáda pro budoucí prvňáčky

Publikováno: 5.5.2022 Autor(ka): Pavlína Hájková

Ve čvrtek 5.5. proběhla na naší škole poslední z akcí ,,jarního seriálu" pro předškoláčky a jejich rodiče. Společně jsme se setkali při návštěvě školek v prvních třídách, Škole nanečisto, na zápisu do 1. tříd a dnes na Sváťově olympiádě. Deštivé počasí dětem ani dospělým náladu nezkazilo, akce proběhla v prostorách školy a ve sportovní hale. 

Šikovní předškoláci skákali v barevných pytlích, shazovali plechovky, obratně se pohybovali na ,,kladině", ,,florbalkou" si zastříleli na branku, rychlost běhu ukázali v nejrůznějších disciplínách, pohybovali se na netradičních sportovních pomůckách, vyzkoušeli si lezení na horolezecké stěně aj. Samozřejmě museli také zapojit svoje chytré hlavičky v disciplínách vědomostních a kreativních. Koláč a jogurtík byly skvělou odměnou. Cestou ze školy je doprovázelo sluníčko a dobrá nálada. Děti, už se na Vás 1. září moooc těšíme!