Dekorace
Světový den první pomoci na náměstí v Chocni

Světový den první pomoci na náměstí v Chocni

Publikováno: 14.9.2021 Autor(ka): Pavlína Hájková

Již po několikáté se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili akce - Světového dne první pomoci - na náměstí v Chocni. Ta probíhá pod záštitou Ladislava Valtra, radního Pardubického kraje.

Program je vždy velmi bohatý. Pro děti je připravena výstava a ukázky záchranné techniky. Shlédnou i poutavý zásah Hasičského záchranného sboru. Nechybí ani ukázky poskytování první pomoci, seznámení s hygienickými opatřeními nebo měření krevního tlaku.

Součástí programu jsou i informace o silničním provozu a soutěže pro děti.

Akce se koná ve spolupráci: Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje, Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje, Policie ČR, Sboru dobrovolných hasičů Choceň, Domu dětí a mládeže Paraple Choceň a další

Akci jsme si opět skvěle užili!!