Dekorace
Třetí turnus příměstského tábora

Třetí turnus příměstského tábora

Publikováno: 30.7.2023 Autor(ka): Lenka Sládková

Posledním červencovým týdnem jsme zakončili letošní příměstské tábory na naší škole.

Celý týden se nesl v duchu her, kouzlení, tvoření i výletování.

V pondělí jsme si zahráli přírodovědné a postřehové hry v choceňských lesích, úterý patřilo objevování zákonitostí přírody v podobě chemických a fyzikálních pokusů. Ve středu jsme se vydali na výlet do Slatiňan na zámek a nedaleký Kočičí hrádek. Ve čtvrtek jsme se sešli na nádraží ČD a vlakem se vypravili do Brna do BRuNO family parku, kde jsme si užili báječný den plný zábavy a skvělých atrakcí v zábavním centru.

Týden jsme zakončili zdobením vlastních triček a výrobou dětské hračky - káči, kterou jsme s kamarády pěkně roztáčeli a užili si při tom spoustu legrace.

Celý týden jsme si báječně užili a bylo nám spolu moc fajn a přejeme všem krásné prožití druhé poloviny prázdnin.