Dekorace

Tři veteráni a vládní nařízení

Publikováno: 26.11.2021 Autor(ka): Zdena Müllerová

Ve čtvrtek má v rámci předplatného divadelní sezóny 2021/2022  proběhnout další představení, tentokrát krásná klasická pohádka Tři veteráni. Nová nařízení umožňují vstup plně očkovaným (14 dní po 2. dávce) a s potvrzením o prodělané nemoci dospělým i dětem starším 12 let. Pro děti od 12 do 18 let existuje výjimka, že mohou očkování nahradit negativním PCR testem, který není starší 72 hodin. Pro děti do 12 let platí výjimka a bude stačit, když jim ve škole uděláme antigenní testy.

Znamená to tedy, že všechny děti ze 7. - 9. tříd a jedna žákyně ze 6.A, které nejsou očkované nebo neprodělaly v posledních 180 dnech covid-19 a jsou starší 12 let, mohou jet do divadla pouze v případě, že se na úterý nebo středu objednají na PCR testy a budou mít potvrzený jeho negativní výsledek. Rodiče, kteří mají také předplatné, musí být buď očkovaní nebo být po prodělané nemoci, PCR test jim nestačí. Pokud chcete, abychom zajistili náhradníky, napište přes Komens, pokusíme se to zajistit.