Dekorace
Ukázkové hodiny BEEBALLU

Ukázkové hodiny BEEBALLU

Publikováno: 23.10.2023 Autor(ka): Vendula Novotná

Žáci 1.A, 1.B, 1.C a 3.C měli v říjnu možnost seznámit se s novým sportem - Beeballem. Co to ten beeball je? Všechny děti už teďka vědí, že je to zjednodušená verze baseballu. 

Prvňáci i třeťáci si v rámci hodin tělesné výchovy pod vedením trenérů z baseballu mohli vyzkoušet, jak se takový beeball hraje. Naučili se základní pravidla, všichni si vyzkoušeli beeballovou pálkou odpálit a doběhnout na metu. Žáci v poli si vyzkoušeli, jak správně zahrát ,,auty" a zabránit tak protihráčům získat bod. Všechny tyto nové poznatky budou na hodinách tělesné výchovy trénovat, aby se v zimě mohli zúčastnit halového turnaje. Na jaře pak zavítají i ven na velké baseballové hřiště, kde proběhne druhé kolo turnaje. 

Všichni se už moc těší a děkujeme SaB Orli Choceň za spolupráci!