Úspěch v okresním kole atletického čtyřboje

Publikováno: 12.4.2024 Autor(ka): Jan Gregar

Krásné počasí nám přineslo krásné výsledky. Z atletického čtyřboje vezeme další cenné kovy, dokonce i ty nejcennější.

Ve čtvrtek 11. 4. se žáci a žákyně druhého stupně zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje konaném v Ústí nad Orlicí. Všichni zúčastnění startovali ve čtyřech disciplínách - sprint na 60 m, vytrvalostní běh (600 m / 800 m / 1000 m), skok do dálky/výšky a hod míčkem/vrh koulí. Nejvíce se zadařilo dívkám III. kategorie (6. a 7. ročník), které v soutěži družstev obsadily první místo a chlapcům IV. kategorie (8. a 9. ročník), kteří obsadili místo druhé.

Výborné výkony však podali také jak kluci z 6. a 7. tříd, tak i dívky z tříd 8. a 9. V jejich případě však i zdařilé výkony "na bednu" nestačily.

Děkujeme všem žákům za kvalitní reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí dívkám z 6. a 7. tříd, které budou reprezentovat náš okres na krajském finále atletického čtyřboje v Pardubicích.

Školu reprezentovali: Patrik Držmíšek, Oleksandr Tsekh, Alex Matoušek, Vojtěch Kastner, Matěj Holman, Aneta Hanušová, Justýna Šigutová, Eliška Briolová, Nela Pelinková, David Prášek, Vít Macháček, David Rejman, Dominik Šilar, Štěpán Vašek, Adéla Mikulecká, Adéla Bednářová, Michaela Antošová, Natálie Meixnerová a Sofia Claudia Novotná.