Dekorace
Veselá věda opět na naší škole

Veselá věda opět na naší škole

Publikováno: 2.9.2021 Autor(ka): Martina Krsková

Vážení rodiče, i tento rok nás oslovila nezisková organizace Veselá věda a opět nabízí na naší škole kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů - pro děti z 1. stupně. Pro tento rok je připravená covidu odolná varianta - více info přímo na stránkách www.veselaveda.cz. .

Posláním Veselé vědy je rozvoj dětí, jejich přirozené zvídavosti a talentů prostřednictvím podpory zájmu o zkoumání přírody vč. jejích zákonitostí. Děti díky vlastní zkušenosti s objevováním světa přírodních věd získávají pozitivní postoj ke světu vědy, výzkumu a k technickým oborům. Veselá věda působí od roku 2011 v mnoha městech po celé republice, úspěšně organizuje kroužky, projektové dny a příměstské tábory.  

Přesné informace o času a místě konání kroužku stejně jako přihlášku naleznete na webových stránkách Veselé vědy www.veselaveda.cz.