Dekorace
Víkendový pobyt v Julinčině údolí

Víkendový pobyt v Julinčině údolí

Publikováno: 20.6.2022 Autor(ka): Pavlína Hájková

Ve dnech 17. - 19.6. proběhl sportovně zábavný víkend žáčků naší školy v Rokytnici v Orlických horách - v Julinčině údolí. Letošního ročníku se zúčastnily pouze děti z 1. stupně, zato opravdu hojně. Na víkend se proměnily ve skvělé táborníky, přivezly si spoustu medajlí, cen a nezapomenutelných zážitků. Víkendový pobyt byl určený pro žáky z Rokytnice v O.h. a okolí a naši spřátelenou školu. Zahráli si tam několik tradičních i netradičních her v přírodě, seznámili se s novými kamarády, naučili se nové písně u táboráku, doprovázené opravdovou folkovou kapelou, pochutnali si na dobrých jídlech, zažili zajímavou noční hru a pak se spokojeně vrátili do Chocně, domů, za svými blízkými. Děti byly naprosto skvělá parta.....tak zase za rok!!