Dekorace
Výlety 8.B - molitan, klobásy a vysoká škola

Výlety 8.B - molitan, klobásy a vysoká škola

Publikováno: 26.6.2022 Autor(ka): Jana Hornychová

I 8.B se v posledních červnových dnech vydala na výlety. 

První byl výlet do JumpParku v Praze. Všichni se opravdu vyřádili a zjistili, jak je skákání namáhavé. Úplně největší souboj probíhal v bazénu s molitanovými kostičkami. Vyprostit se z tohoto molitanového sevření bylo opravdu nejtěžší. 

Následoval výlet do přírody, procházka po okolí Hradce Králové a ve veřejném tábořišti opékání úplně všeho jedlého, co se nacházelo v batohu. Pan učitel Mňuk nás dokonce seznámil s technikou rozdělávání ohně pomocí křesadla a březové kůry.

Poslední z výletů jsme získali za odměnu díky Vali za její skvělý výkon v krajském kole Amavetu. Pro svoji třídu vyhrála dopoledne soutěží na Fakultě informatiky a managementu Univerzity v Hradci Králové. Přivítal nás pan děkan a hned měl pro nás připravených několik otázek o Chocni, správné odpovědi odměnil drobným dárkem. Potom nás už čekaly soutěže, které jsme si náramně užili. Na závěr všichni dostali batůžek s dárky na památku. Asi podle titulní fotky poznáte, který z nich měl největší úspěch. Ten den až moc svítilo sluníčko, a tak nám dárek přišel vhod.