Dekorace
Za hory, za doly...

Za hory, za doly...

Publikováno: 9.9.2023 Autor(ka): Eva Mannová

Začátek školního roku u prvňáčků v 1.B byl ve znamení pohádek. Povídáme si v prvouce, v matematice vybarvujeme počet obrázků, ve čtení hledáme písmenka a nejen to.

Společné jsme se vydali hned čtvrtý den na průzkum nedalekého lesa v rámci výuky všech předmětů. Jelena se zlatým parožím, Smolíčka, jeskyňky, perníkovou chaloupku ani ježibabu jsme nezahlédli. Za to jsme našli houby, ochutnali jsme maliny a ostružiny, sbírali jsme žaludy a listy, pozorovali jsme slepýše a žáby, dozvěděli jsme se něco málo o historii Chocně a okolí, protáhli jsme si tělo na Sutině a zdolali pár kilometrů. Procházka voňavým lesem za krásného počasí se nám moc líbila. Parta dětí v téhle  třídě je prima! 

A já přeji všem dětem pohodový školní rok!