Dekorace
Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku

Publikováno: 28.8.2023 Autor(ka): Zdena Müllerová

Prázdniny se s námi pomalu loučí a škola se chystá otevřít své dveře dokořán, abychom společně přivítali nejen prvňáčky, ale i všechny ostatní. Přijměte pozvání na slavnostní zahájení nového školního roku, které proběhne v pondělí 4. září v 8:00 hodin před školou. Máme slíbeno, že děti do prvních tříd přijde pozdravit i pan starosta.

Prvňáčci si před školou najdou svou „kytičku“, v jejímž středu se bude nacházet označení 1.A, 1.B nebo 1.C, a pod kytičkou bude ukrytá i paní učitelka třídní. Deváťáci přijdou do školy asi o dvacet minut dříve, aby pomohli s umisťováním prvňáčků do jednotlivých tříd a aby předali prvňáčkům malý dárek a nakonec aby je doprovodili za bouřlivého potlesku poprvé do školy.

Žáci, kteří do naší školy přestupují a přicházejí v pondělí také poprvé, přijdou v 7:45 hod. do ředitelny školy. Vyučování 4. 9. 2023 končí cca v 8:45 hod.

Úterý stráví žáci se svými třídními učiteli a od středy 6. 9. 2023 budeme učit podle rozvrhu nejdéle do 7. vyučovací hodiny (včetně). Od pondělí 11. 9. 2023 se ve všech třídách bude učit podle platných rozvrhů včetně odpoledního vyučování.

Ze záříjových akcí připomínáme projektový den 2. stupně v úterý 26. 9. 2023 a skutečnost, že na státní svátek 28. 9. 2023 navazuje ředitelské volno v pátek 29. 9. 2023.

Všem přejeme pohodový školní rok 2023/2024!