Dekorace

Zájezd do Paříže

Publikováno: 2.5.2022 Autor(ka): Zdena Müllerová

Před Velikonocemi žáci 2. stupně sepsali petici na podporu své touhy po cestování. Zájezd do Londýna jsme museli stornovat, protože k návštěvě Velké Británie je stále potřeba očkování, jinak je nařízená 10denní karanténa. Dětem jsem slíbila, že se pokusím zorganizovat narychlo zahraniční zájezd ještě pro tento školní rok.

Podařilo se mi sehnat ubytování v Paříži i zájezdový autobus. V příloze naleznete přihlášku na zájezd, který, pokud bude zájem, proběhne v termínu od 14. do 18. června 2022. Předpokládaná cena zájezdu je  5.890,-- Kč (se zajištěnou polopenzí, tzn. snídaně a večeře jsou v ceně). 

Buďte tak hodní, vyplňte přihlášky a pošlete je obratem po svých dětech do školy. Úhradu zájezdu bude potřeba provést v průběhu měsíce května 2022.

 

Přihláška

Petice