Školní florbalová liga

Publikováno: 16.2.2023 Autor(ka): Karel Syrový

Tým Svačinářů obhájil vítězství z minulého roku ve školní florbalové lize. Konkurencí mu byly čtyři týmy složené z žáků druhého stupně a jeden tým učitelů.

V průběhu listopadu 2022 až února 2023, jsme se sešli čtyřikrát. V prvních třech termínech byla odehrána základní skupina, ze které postoupily do závěrečné vyřazovací části čtyři nejlepší týmy.

Celý turnaj byl vyrovnaný. Důkazem jsou semifinálové zápasy, které rozhodly až samostatné nájezdy. Statistiky, tabulky a detailní informace naleznete v příloze.

Konečné pořadí: 1. Svačináři, 2. Učitelé, 3. Mexičani, 4. Červená kráva, 5. Jelita

Nejlepší střelec: Patrik Držmíšek (Mexičani), 13 gólů

Děkuji žákům, kteří pomáhali s pískáním některých zápasů (Patrik Držmíšek, Lukáš Valach, Kamil Valach, Ondřej Kubíček).

Celkem se do turnaje zapojilo okolo 60 hráčů. Těší mě, že florbal je na naší škole takto populární. Oceňuji nasazení do hry, ale především hru fair play. Věřím, že školní florbalové boje v této formě příští rok opět zopakujeme.

Přiložené soubory ke stažení