Výlet žáků historického kroužku

Publikováno: 13.6.2022 Autor(ka): Martina Krsková

Během školního roku žáci historického kroužku zpracovávali pověsti z různých úhlů pohledu - nahrávali audioknihy, programovali Minecraft, navrhovali stezky, připravovali se na soutěž, instalovali výstavu, realizovali edukační program k výstavě v Orlickém muzeu. Práce bylo skutečně hodně…

Odměnou jim byl výlet do Mirakula v Milovicích. A jaký by to byl výlet historického kroužku, pokud by se alespoň trochu nemohli dotknout historie – tentokrát se jednalo vyřazenou vojenskou historickou techniku na Tankodromu v Milovicích.

Výlet se všichni užili, jak se můžete přesvědčit na fotografiích. Žáci se již nyní těší na příští školní rok, kdy se v rámci historického kroužku budou zamýšlet nad tématem „Jak žili naše praprababičky a naši prapradědečkové“.