Co se událo u prvňáčků za poslední týden

Publikováno: 14.6.2021 Autor(ka): Renata Vinzensová

A nezažili jsme toho opravdu málo. Ve středu 9.6.jsme vyrazili na náš úplně 1. školní výlet do Zoo Dvůr Králové nad Labem. Všechny zvířecí obyvatele jsme měli pilně nastudovány, tudíž pro nás nebyl problém poznat jakýkoliv druh. Po důsledném sečtení hlasů se dětem nejvíce líbil pan gepard s manželkou, v těsném závěsu ho ale stíhala paní želva.

O 2 dny později jsme si řádně zacvičili a zaposilovali v lesním workoutovém hřišti kousek od školy. Svaly se nám rýsovaly jedna báseň.

Na dnešní den jsme ale už nemohli ani dospat. Sami rytíři nás v knihovně pasovali do čtenářského řádu. Šampaňské teklo proudem nejen v knihovně, ale i na oslavu dnešního důležitého dne všech ošerpovaných malých čtenářů na konci dne na školní zahradě.

Tím ale naše zážitky nekončí. Zítra už pelášíme autobusem do Kvasin, kde prozkoumáme, jak se vyrábí auta. Ve škole je nejen v červnu PRIMA:))