Erasmus - co jsme stihli v poslední době

Publikováno: 5.11.2023 Autor(ka): Renata Vinzensová

V létě loňského roku vyjelo 6 učitelek naší školy na zahraniční jazykový pobyt do Irska a Malty. Nejen že jsme si zdokonalily a procvičily angličtinu, ale poznaly a prozkoumaly jsme nová  místa zdejší kultury, načerpaly něco z historie zdejších ostrovů, zakusily něco z místní kuchyně, seznámily se s kulturou bydlení a způsobu života.

Načerpané informace jsme pak rády předaly a sdílely nejen s kolegy, ale obohatily jsme zážitky i svoje žáky, při otevřených hodinách pak i veřejnost.

Děti na 1.stupni mohly získané informace využít například při psaní vánočního přání samotnému anglickému králi Karlu III.,  při rozhovorech v ulicích, nebo při představování svého projektu MY HOUSE budoucím prvňáčkům naší školy.

Smysl zahraničních výjezdů byl stoprocentně splněn a my se těšíme na další.