Dekorace

Dějepisná exkurze

23. a 24. září se vybraní žáci z osmých a devátých tříd zúčastnili dějepisné exkurze v Opavě a Ostravě.

Exkurze Kutná Hora 8. tříd

7.A v Toulovcových Maštalích

V 7:30 jsme vyjeli z Chocně do Toulovcových Maštalí. Po vystoupení z autobusu jsme se vydali do Pivnické rokle. Šli jsme po stopách dávné výpravy, která po sobě zanechala jen stránky deníku. V deníku chybělo několik slov a naším úkolem bylo je doplnit. Odměnou nám byl zážitek z rokle a poklad, který hlídala ruka dávného putovníka.

Děti 7. A vypráví o výletu

9. 6. 2021 jsme vlakem z Chocně odjeli do Uherska. Když jsme vystoupili, měli jsme namířeno k ostatkům zámečku Neulust. Tam bylo kamenné ohniště, kde jsme si opekli špekáčky. Jedna skupinka hrála hry a druhá jen tak odpočívala u ohně.

Naše věrné kopie nejen Mony Lisy

Slavní umělci jako Leonardo da Vinci,Vincent van Gogh,Edvard Munch nebo James McNeill Whistler by se možná divili (snad i záviděli), jakých napodobenin se dočkají v roce 2021.

Hodina plná pokusů v 7.A

Sedmáci uměleckými fotografy

Již před nějakým časem, kdy jsme se ještě radovali ze sněhové nadílky, dostali sedmáci úkol z VV - vyfotit tu nej uměleckou zimní fotku.