Dekorace

Aktuality

Velká Británie s Britem

Velká Británie s Britem

Po několikaleté odmlce k nám do školy opět zavítal Neil se svým programem.

Velikonoce jsou za dveřmi, ...

Velikonoce jsou za dveřmi, ...

...a proto jsme se v 2.B naučili velikonoční koledu, vyrobili v prvouce leporelo s velikonočním týdnem, na nástěnce na nás vykukoval náš veselý zajíc,dokonce jsme poslali i naše velikonoční slepice k panu fotografovi. Fotky se mu báááječně povedly.

V doupěti

V doupěti

Taky občas závidíte zvířátkům, že se v zimě schovají do doupat? My, v 2.A ano,. Jak to tam asi vypadá jsme si zkusili namalovat. 

Velikonoční denik

Velikonoční denik

O velikonočních prázdninách si děti z 1.A psaly svůj první deník. Všichni jsme byli zvědaví, co ostatní zažili. Ve škole jsme si je četli a prohlíželi. Moc se to dětem povedlo! Podívejte se i vy. 

Galerie v prvním patře

Galerie v prvním patře

Opravdu nám už moc chybí kultura! Rádi bychom se zašli podívat na nějakou výstavu, ale nemůžeme. Proto jsme se rozhodli, že si uděláme galerii vlastní. Na chodbě před třídou tak vznikla výstavní síň a my vás zveme na virtuální prohlídku! 

Pozdrav z jižní polokoule

Pozdrav z jižní polokoule

Včera jsme si povídali o tučňácích, podívali jsme se na dokument o nich a zjistili spoustu zajímavých informací. Ve výtvarné výchově jsme si tučňáky i jejich prostředí zkusili namalovat temperovými barvami. Šlo nám to báječně! 

Výtvarné tvoření

Výtvarné tvoření

Děti v 1.A jsou velice tvořivé. Nahlédněte do naší galerie. 

Domečky pro lesní skřítky

Domečky pro lesní skřítky

Před začátkem zimy jsme se vydali do lesa s krmením pro zvířátka. S chutí se všichni pustili do stavby domečků pro skřítky. I když byla velká zima, moc jsme si to užili.