Dekorace

Spaní v pravěku

Tak jsme se konečně dočkali.

Nejen RETRO v 6.A

V pátek 25.3. jsme vyrazili do školy v RETRO oblečení. To nám ale nestačilo!! V hodině výtvarné výchovy jsme třídu změnili v salón módních návrhářů a vy si tak můžete prohlédnout kolekci volnočasového oblečení pro rok 2050. Jak se vám líbí?

Díváme se na obrazy s 6.A

Nemusíme toho o obrazech mnoho vědět, abychom se mohli těšit pohledem na ně. Domnívám se ale, že naše potěšení může být větší, když o nich něco vědět budeme...

K prvňáčkům se připojuje také 5. A

Je fakt, že tak roztomilé přání, jako vytvořila 1. B, už asi těžko někdo překoná, ale též bychom chtěli přispět svou troškou do mlýna.

Zvládli jsme už i popisy

V rámci robinsonské výuky slohu jsme dostali za úkol popsat osobu , zvíře nebo věc, kterou máme nakreslenou na našem plánku ostrova.

Jak jsme se učili psát uvozovky a zájmeno mě x mně

Proč se nepobavit u tak nezáživné látky jako je skloňování osobních zájmen, přímé řeči a psaní uvozovek. Více slov není třeba, koukněte na fotky z akcí naší třídy.

Robinsoni z 5.A

Život je plný nečekaných událostí a zdaleka ne všechny jsou příjemné.  V zátěžové situaci musí člověk nějakým způsobem reagovat. Toho, že jsme se ocitli během nedobrovolné distanční výuky na „ostrově" jako Robinson, jsme využili, abychom si dokázali, že vše zlé je zároveň pro něco dobré. Potvrdili jsme si, že člověk je schopen zvládnout vše rozumem a vůlí.

Vzpomínání před pololetím

Půlrok utekl jako voda, a kolik času jsme spolu prožili ve škole, nebudu raději připomínat.