LAKROS - ukázkové hodiny netradičního sportu

V uplynulých čtrnácti dnech absolvovali žáci našich čtvrtých a pátých tříd ukázkové hodiny netradičního, ale zajímavého sportu - lakrosu.

SKIPI funpark v Letohradu

Ve čtvrtek 16.6. si žáci ze 4.A užili skvělý den ve funparku v Letohradu.

Abeceda peněz pro čtvrťáky

Tento týden žáci 4.A úspěšně dokončili program finanční gramotnosti pro čtvrťáky: Abecedu peněz. Prošli úvodním kvízováním, několika hodinami s odbornou lektorkou, zvládli vyplnit pracovní listy a virtuálně naplánovat školní závody domácích mazlíčků během dvou hodin. Nezalekli se pojmů rozpočet, příjmy ani výdaje. Nezamlouvaly se jim půjčky, spoření ale ano. Na závěr přišel ještě jeden kvíz a hurá, zvládli to! Gratulujeme!

Čtvrťáci na vodě

Po dvouleté pauze mohli opět čtvrťáci vyrazit na vodácký výcvik na Pastviny.

Orlické muzeum obklopené pověstmi

V úterý 10.5. navštívila třída 4.A Orlické muzeum a interaktivní program Pověsti z Chocně a okolí. Provázeli nás samotní autoři tohoto zajímavého školního projektu - žáci z našeho 2. stupně. Akce střídala akci a připravené aktivity se dětem moooc líbily. Nejvíce zaujal fotokoutek. Zde se mohli žáci přestrojit do veselých kostýmů, které se objevily v hraných pověstech. Nechyběly ani komiksové bubliny s příznačnými texty. Všichni si to náramně užili! Pokud se chcete i vy pobavit, prohlédněte si naše vydařené fotografie.

Bezpečně na kole i na koloběžce!!

V pondělí 25.4. navštívila třída 4.A dopravní hřiště ve Vysokém Mýtě.

Pověsti z okolí Chocně - zábavně!

V pondělí 31.1. byla třída 4.A opět vtažena do pověstí z okolí Chocně. Skvělý program si pro ,,malé žáčky" připravily ,,velké žačky" z 2. stupně - Justy Kučerová a Bára Mařáčková. Na jednu hodinu se stali výbornými moderátorkami svého projektu Historického semináře.

Zimní radovánky

Alespoň na chvilku jsme se dočkali krásné sněhové nadílky!