Hejblata v 8.C

V rámci výuky fyziky si žáci v 8.C vyrobili různá hejblata.

Angličtina v Tandemu

Již druhým rokem se vybraní žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili studentských projektů, které organizuje jazyková škola Tandem v Praze.

Agyslingua 2023

Anglické gymnázium Pardubice i v tomto školním roce pořádá soutěž Agyslingua, které se žáci naší školy účastnili loni a příležitost mají i letos. Systém přihlašování je ovšem jiný.

7.C kolmo v Tramtáryji

20. a 21.6. jsme strávili společné chvíle v rekreačním zařízení Tramtáryje v Horním Jelení.

7.C v Olomouci

V úterý 6.6.2023 se žáci 7.C podívali do Olomouce.

Rýsování bez kružítek a pravítek

Dá se rýsovat i jinak, než jen do sešitu s perfektně ořezanou tužkou?

Výlet 6.C

Fotografie mapují skoro vše, co během dvou dnů šesťáci zažili, od skákání, brännballu, vybíjené, večerní schovky, dělání palačinek, až po koupání a beachvolejbal. Bylo to prima!

3. místo v atletickém čtyřboji

Pardubická krajská organizace ČUS a Pardubický kraj pořádají každý rok atletický čtyřboj pro žáky a žákyně 1. – 5. ročníku ZŠ. Jedná se o korespondenční soutěž, výkony žáků se registrují v průběhu školního roku a za školní rok 2020-2021 se naše třída umístila na krásném 3. místě. Gratulujeme!

Adaptační den 6.C

Společné chvíle jsme strávili v příjemném prostředí areálu Fotbalparku v Litomyšli a na zámku, kde jsme objevovali kouzlo knihařského řemesla a vyrobili si vlastní knihu.

5.B a 5.C (nejen) na Deštné

Ve středu 16. června jsme vyrazili na školní výlet na Deštnou.

Jak se měli žáci 5.C v době distanční výuky?

Minulý týden naše třída po dlouhé době zažila ,,normální" školu. Jaké pro nás ale byly měsíce předtím?