Dekorace
Agyslingua 2023

Agyslingua 2023

Publikováno: 25.9.2023 Autor(ka): Kateřina Faltysová

Anglické gymnázium Pardubice i v tomto školním roce pořádá soutěž Agyslingua, které se žáci naší školy účastnili loni a příležitost mají i letos. Systém přihlašování je ovšem jiný.

Tento rok neproběhne školní kolo, ale všichni zájemci (počet není omezen) se musí přihlásit sami do 15.10. Následně obdrží instrukce o práci, kterou musí splnit, aby mohli postoupit do druhého kola - 6.12.2023, které již proběhne v Pardubicích, s pedagogickým doprovodem. 

Soutěž má 4 kategorie:

A2 - pro žáky 8.ročníku bez rozšířené výuky Aj, B1 - pro žáky 9.ročníku bez rozšířené výuky Aj, B2 - pro žáky 8. a 9. ročníku s rozšířenou výukou Aj a NATIVE - pro bilingvní žáky.

Organizace je následující:

  1. Nově žáky nepřihlašuje škola, ale každý uchazeč se přihlašuje sám přes online formulář (viz přiložený leták). Konec přihlášek je letos stanoven na 15. 10. 2023 v 23:59. 

  2. Po vypršení termínu přihlašování přijde všem uchazečům email se zadáním úkolu, kterým bude natočení online videa na konkrétní téma a jeho zaslání v rámci prvního kola soutěže.  

  3. Zaslaná videa budou hodnocená komisí a na základě výsledků budou žáci pozvání (nepozváni) na druhé, prezenční kolo soutěže v Pardubicích. 

Soutěž všem milovníkům angličtiny vřele doporučujeme a budeme držet pěsti v prvním kole.

Přiložené soubory ke stažení