Dekorace

Zakončení pololetí

Publikováno: 26.1.2021 Autor(ka): Jana Dvořáková

rodičovská a třídnická online schůzka v posledním lednovém týdnu

Hezký den všem rodičům i dětem, 

začal poslední lednový týden. Za normální situace bychom teď ve škole tiskli vysvědčení, chystali si povzbudivá slova a pár sladkostí pro vzorné žáky. Společně s dětmi bychom se těšili na chvilku oddychu při pátečních pololetních prázdninách. Nicméně vše je stále jinak. Píšu proto pár informací o tom, jak letos zakončíme pololetí.
Ve středu 27.1. v 17 hodin jste všichni zváni na rodičovsko - třídnickou online schůzku. Bude probíhat na odkazu google meet v kurzu "naše třída 6.c". Je to stejné jako posledně. Na této schůzce bych vám řekla, jak se dostanete k pololetním známkám v online systému Bakaláři. Papírové vysvědčení budeme rozdávat ve škole až se děti vrátí do lavic. Od února také v systému Bakaláři bude fungovat elektronická žákovská knížka - rodiče i děti zde uvidí své známky ze všech předmětů v průběhu celého pololetí. Do systému se dostanete přes webové stránky školy. Můžete si také stáhnout do telefonu aplikaci, klidně to udělejte už teď. Ve středu bych vám pověděla víc, pošlu vám i návod a hlavně přístupové údaje (přihlašovací jméno a heslo). 
Ve čtvrtek 28.1. v 11:50 budeme mít pro děti (bez rodičů) třídnickou hodinu, kde společně zhodnotíme pololetí. Podíváme se na online vysvědčení a můžeme případně vychytat technické zádrhele.   
Děkuji vám všem za spolupráci, přeji pevné zdraví, hodně sil, trpělivosti a odolnosti. Budeme je ještě všichni potřebovat.
Jana Dvořáková