Jablka v županu

Listové těsto, jablka, skořice, rybízová marmeláda, vajíčko na potření a cukr na posypání. To jsou ingredience, které potřebovali kuchařky a kuchaři ze 2.B, na voňavá a výborná jablka v županu. Všichni jsme si moc pochutnali.

Den se zvířátky

Konec školního roku si žáci 2.B zpestřili návštěvou svého zvířecího kamaráda ve škole.

Den se zvířátky

Dětský den

Dne 14.6 se v naší škole konal dětský den, který byl plný radosti a zábavy. Děti z prvního stupně plnily různé úkoly, které pro ně připravili žáci pátých tříd. Akce byla rozmanitá a nabízela spoustu aktivit.

Krása skla a poklady

V úterý 16.4. se druháci ze 2.A, B a C vydali do Východočeského muzea v Pardubicích.

Halloweenské pohoštění

Halloweenské pohoštění v podobě slaných pavouků a sladkých soviček si žáci 2.B zvládli hravě připravit v rámci výtvarné výchovy.

Pohár z atletického čtyřboje

Ve čtvrtek 14.9. si zástupci třídy 2.B Matěj Dostálek a Anežka Drábková převzali pohár a medaile pro své spolužáky na slavnostním vyhodnocení XX. ročníku atletického čtyřboje v Pardubicích.

ZOO Harta

V pátek 16.6. se vydaly třídy 1.A a 1.B za zvířátky do ZOO Harta nedaleko Vysokého Mýta.

Vánoce v Oucmanicích

První prosincový den ve čtvrtek 1.12. žáci 1.A a 1.B navštívili Paletu Oucmanice, kde si přiblížili atmosféru blížících se Vánoc.

1.B poprvé v knihovně

V pátek 4.11. navštívila třída 1.B poprvé dětské oddělení městské knihovny v Chocni.

Podzimní vycházka

Krásné babí léto si užily děti ze třídy 1.A a 1.B v pátek 7.10. na podzimní vycházce v lese.

Výstava hub

Páteční vyučování si žáci 1.B zpříjemnili tradiční již 35. Výstavou hub.